X
عکس دکتر آمنه معزی

دکتر آمنه معزی

نوبت دهی اینترنتی دکتر آمنه معزی متخصص داخلی در شهر کازرون و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آمنه معزی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • کازرون، خیابان سلمان فارسی، کوچه دارالقرآن، ساختمان رز، طبقه همکف
 • 0
 • 07142224092
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 52806
 • کازرون

نوبت دهی اینترنتی دکتر آمنه معزی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آمنه معزی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر آمنه معزی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آمنه معزی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آمنه معزی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آمنه معزی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آمنه معزی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آمنه معزی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آمنه معزی به آدرس کازرون، خیابان سلمان فارسی، کوچه دارالقرآن، ساختمان رز، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آمنه معزی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آمنه معزی تنها بیماران کازرون را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آمنه معزی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر کازرون مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کازرون و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آمنه معزی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آمنه معزی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر آمنه معزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آمنه معزی در زمینه متخصص داخلی، در شهر کازرون فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آمنه معزی کجاست؟

مطب دکتر آمنه معزی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر کازرون فعالیت میکند، کازرون، خیابان سلمان فارسی، کوچه دارالقرآن، ساختمان رز، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آمنه معزی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آمنه معزی که 0 - 07142224092 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آمنه معزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آمنه معزی، متخصص داخلی، در شهر کازرون با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آمنه معزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آمنه معزی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آمنه معزی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آمنه معزی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آمنه معزی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس