عکس دکتر آزیتا مهرانیان

دکتر آزیتا مهرانیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزیتا مهرانیان متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آزیتا مهرانیان نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، میدان المپیک، ابتدای بلوار صدرا، ساختمان پزشکان مهر
 • 09101582152
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 34491
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزیتا مهرانیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آزیتا مهرانیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر آزیتا مهرانیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آزیتا مهرانیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آزیتا مهرانیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آزیتا مهرانیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آزیتا مهرانیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آزیتا مهرانیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آزیتا مهرانیان به آدرس تهران، میدان المپیک، ابتدای بلوار صدرا، ساختمان پزشکان مهر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آزیتا مهرانیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آزیتا مهرانیان تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آزیتا مهرانیان به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آزیتا مهرانیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آزیتا مهرانیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر آزیتا مهرانیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آزیتا مهرانیان در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آزیتا مهرانیان کجاست؟

مطب دکتر آزیتا مهرانیان به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، میدان المپیک، ابتدای بلوار صدرا، ساختمان پزشکان مهر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آزیتا مهرانیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آزیتا مهرانیان که 09101582152 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آزیتا مهرانیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آزیتا مهرانیان، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا مهرانیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آزیتا مهرانیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آزیتا مهرانیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آزیتا مهرانیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آزیتا مهرانیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس