عکس دکتر آزیتا محجوبی

دکتر آزیتا محجوبی

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزیتا محجوبی پزشک دندان پزشک در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آزیتا محجوبی نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • اهواز، خیابان سلمان فارسی، بین حافظ و فردوسی، مجتمع پزشکی بزرگ نادری
 • 0
 • 06132232320
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 106859
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزیتا محجوبی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آزیتا محجوبی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر آزیتا محجوبی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آزیتا محجوبی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آزیتا محجوبی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آزیتا محجوبی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آزیتا محجوبی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آزیتا محجوبی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آزیتا محجوبی به آدرس اهواز، خیابان سلمان فارسی، بین حافظ و فردوسی، مجتمع پزشکی بزرگ نادری، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آزیتا محجوبی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آزیتا محجوبی تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آزیتا محجوبی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آزیتا محجوبی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آزیتا محجوبی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر آزیتا محجوبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آزیتا محجوبی در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آزیتا محجوبی کجاست؟

مطب دکتر آزیتا محجوبی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، خیابان سلمان فارسی، بین حافظ و فردوسی، مجتمع پزشکی بزرگ نادری واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آزیتا محجوبی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آزیتا محجوبی که 0 - 06132232320 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آزیتا محجوبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آزیتا محجوبی، پزشک دندان پزشک، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا محجوبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آزیتا محجوبی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آزیتا محجوبی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آزیتا محجوبی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آزیتا محجوبی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس