X
عکس دکتر آزاده پیران

دکتر آزاده پیران

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزاده پیران متخصص داخلی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آزاده پیران نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • شیراز، خیابان تاچارا، جنب پارک علوی، درمانگاه سپهر
 • 0
 • 07136251305
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 115615
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزاده پیران

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آزاده پیران

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر آزاده پیران را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آزاده پیران ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آزاده پیران، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آزاده پیران چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آزاده پیران، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آزاده پیران انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آزاده پیران به آدرس شیراز، خیابان تاچارا، جنب پارک علوی، درمانگاه سپهر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آزاده پیران رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آزاده پیران تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آزاده پیران به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آزاده پیران، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آزاده پیران مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر آزاده پیران در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آزاده پیران در زمینه متخصص داخلی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آزاده پیران کجاست؟

مطب دکتر آزاده پیران به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان تاچارا، جنب پارک علوی، درمانگاه سپهر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آزاده پیران، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آزاده پیران که 0 - 07136251305 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آزاده پیران چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آزاده پیران، متخصص داخلی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده پیران می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آزاده پیران

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آزاده پیران کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آزاده پیران امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آزاده پیران فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس