X
عکس دکتر آزاده قنبریان

دکتر آزاده قنبریان

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزاده قنبریان متخصص داخلی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آزاده قنبریان نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • خیابان چهار باغ بالا، ابتدای خیابان شریعتی، روبروی بیمارستان، مجتمع اداری شریعتی، طبقه1، واحد 12
 • 0
 • 03136288090
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 126415
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزاده قنبریان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آزاده قنبریان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر آزاده قنبریان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آزاده قنبریان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آزاده قنبریان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آزاده قنبریان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آزاده قنبریان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آزاده قنبریان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آزاده قنبریان به آدرس خیابان چهار باغ بالا، ابتدای خیابان شریعتی، روبروی بیمارستان، مجتمع اداری شریعتی، طبقه1، واحد 12، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آزاده قنبریان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آزاده قنبریان تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آزاده قنبریان به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آزاده قنبریان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آزاده قنبریان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر آزاده قنبریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آزاده قنبریان در زمینه متخصص داخلی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آزاده قنبریان کجاست؟

مطب دکتر آزاده قنبریان به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر اصفهان فعالیت میکند، خیابان چهار باغ بالا، ابتدای خیابان شریعتی، روبروی بیمارستان، مجتمع اداری شریعتی، طبقه1، واحد 12 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آزاده قنبریان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آزاده قنبریان که 0 - 03136288090 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آزاده قنبریان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آزاده قنبریان، متخصص داخلی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده قنبریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آزاده قنبریان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آزاده قنبریان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آزاده قنبریان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آزاده قنبریان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس