عکس دکتر آزاده طاهونی

دکتر آزاده طاهونی

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزاده طاهونی متخصص قلب و عروق در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آزاده طاهونی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به هفت تیر، نبش لاله3، مجتمع پزشکی نور، طبقه4
 • 09220949328
 • 02632747205
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 70355
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزاده طاهونی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آزاده طاهونی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر آزاده طاهونی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آزاده طاهونی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آزاده طاهونی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آزاده طاهونی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آزاده طاهونی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آزاده طاهونی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آزاده طاهونی به آدرس کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به هفت تیر، نبش لاله3، مجتمع پزشکی نور، طبقه4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آزاده طاهونی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آزاده طاهونی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آزاده طاهونی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آزاده طاهونی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آزاده طاهونی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر آزاده طاهونی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آزاده طاهونی در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آزاده طاهونی کجاست؟

مطب دکتر آزاده طاهونی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به هفت تیر، نبش لاله3، مجتمع پزشکی نور، طبقه4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آزاده طاهونی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آزاده طاهونی که 09220949328 - 02632747205 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آزاده طاهونی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آزاده طاهونی، متخصص قلب و عروق، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده طاهونی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آزاده طاهونی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آزاده طاهونی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آزاده طاهونی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آزاده طاهونی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس