عکس دکتر آزاده رمضان نژاد

دکتر آزاده رمضان نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزاده رمضان نژاد متخصص داخلی در شهر رشت و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آزاده رمضان نژاد نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه میلاد، ساختمان پایا، طبقه پنجم، واحد ۲۰
 • 0
 • 01332133812
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 120087
 • رشت

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزاده رمضان نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آزاده رمضان نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر آزاده رمضان نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آزاده رمضان نژاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آزاده رمضان نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آزاده رمضان نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آزاده رمضان نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آزاده رمضان نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آزاده رمضان نژاد به آدرس رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه میلاد، ساختمان پایا، طبقه پنجم، واحد ۲۰، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آزاده رمضان نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آزاده رمضان نژاد تنها بیماران رشت را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آزاده رمضان نژاد به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر رشت مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در رشت و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آزاده رمضان نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آزاده رمضان نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر آزاده رمضان نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آزاده رمضان نژاد در زمینه متخصص داخلی، در شهر رشت فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آزاده رمضان نژاد کجاست؟

مطب دکتر آزاده رمضان نژاد به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر رشت فعالیت میکند، رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه میلاد، ساختمان پایا، طبقه پنجم، واحد ۲۰ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آزاده رمضان نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آزاده رمضان نژاد که 0 - 01332133812 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آزاده رمضان نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آزاده رمضان نژاد، متخصص داخلی، در شهر رشت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده رمضان نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آزاده رمضان نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آزاده رمضان نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آزاده رمضان نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آزاده رمضان نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس