عکس دکتر آزاده حسینی

دکتر آزاده حسینی

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزاده حسینی متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آزاده حسینی نوبت بگیرید.

  • زنان و زایمان
  • تهران، خیابان شیراز جنوبی، پایین تر از همت، کوچه 68 شرقی، پلاک 6، مرکز باروری و درمان ناباروری مام
  • 0
  • 02142500
  • متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی
  • نظام پزشکی: 101050

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزاده حسینی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آزاده حسینی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر آزاده حسینی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آزاده حسینی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آزاده حسینی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آزاده حسینی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آزاده حسینی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آزاده حسینی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آزاده حسینی به آدرس تهران، خیابان شیراز جنوبی، پایین تر از همت، کوچه 68 شرقی، پلاک 6، مرکز باروری و درمان ناباروری مام، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آزاده حسینی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آزاده حسینی تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آزاده حسینی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آزاده حسینی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آزاده حسینی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی دریافت کنند.

دکتر آزاده حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آزاده حسینی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آزاده حسینی کجاست؟

مطب دکتر آزاده حسینی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی در شهر فعالیت میکند، تهران، خیابان شیراز جنوبی، پایین تر از همت، کوچه 68 شرقی، پلاک 6، مرکز باروری و درمان ناباروری مام واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آزاده حسینی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آزاده حسینی که 0 - 02142500 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آزاده حسینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آزاده حسینی، متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آزاده حسینی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آزاده حسینی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آزاده حسینی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آزاده حسینی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس