عکس دکتر آزاده افضل زاده

دکتر آزاده افضل زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزاده افضل زاده متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آزاده افضل زاده نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، خیابان دماوند، بعد از چهارراه سبلان، کلینیک پاستور
 • 0
 • 02177282330
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 124133
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزاده افضل زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آزاده افضل زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر آزاده افضل زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آزاده افضل زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آزاده افضل زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آزاده افضل زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آزاده افضل زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آزاده افضل زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آزاده افضل زاده به آدرس تهران، خیابان دماوند، بعد از چهارراه سبلان، کلینیک پاستور، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آزاده افضل زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آزاده افضل زاده تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آزاده افضل زاده به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آزاده افضل زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آزاده افضل زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر آزاده افضل زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آزاده افضل زاده در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آزاده افضل زاده کجاست؟

مطب دکتر آزاده افضل زاده به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان دماوند، بعد از چهارراه سبلان، کلینیک پاستور واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آزاده افضل زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آزاده افضل زاده که 0 - 02177282330 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آزاده افضل زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آزاده افضل زاده، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده افضل زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آزاده افضل زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آزاده افضل زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آزاده افضل زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آزاده افضل زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس