عکس دکتر آریا مومنی

دکتر آریا مومنی

نوبت دهی اینترنتی دکتر آریا مومنی روانشناس در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آریا مومنی نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • تهران،خیابان سید جمال الدین اسدآبادی(خیابان محمد بهمن بیگی)64شرقی،پلاک 35،ط اول،واحد شرقی (موسسه روانشناسی وفور)
 • 02188033770
 • 02188033673
 • روانشناس
 • نظام پزشکی: 10870
 • 0

نوبت دهی اینترنتی دکتر آریا مومنی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آریا مومنی

پزشک پرطرفدار
بیش از 89% مراجعین، دکتر آریا مومنی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آریا مومنی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آریا مومنی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آریا مومنی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آریا مومنی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آریا مومنی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آریا مومنی به آدرس تهران،خیابان سید جمال الدین اسدآبادی(خیابان محمد بهمن بیگی)64شرقی،پلاک 35،ط اول،واحد شرقی (موسسه روانشناسی وفور)، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آریا مومنی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آریا مومنی تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آریا مومنی به عنوان یک پزشک روانشناس، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آریا مومنی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آریا مومنی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های روانشناس دریافت کنند.

دکتر آریا مومنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آریا مومنی در زمینه روانشناس، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آریا مومنی کجاست؟

مطب دکتر آریا مومنی به عنوان یک پزشک روانشناس در شهر 0 فعالیت میکند، تهران،خیابان سید جمال الدین اسدآبادی(خیابان محمد بهمن بیگی)64شرقی،پلاک 35،ط اول،واحد شرقی (موسسه روانشناسی وفور) واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آریا مومنی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آریا مومنی که 02188033770 - 02188033673 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آریا مومنی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آریا مومنی، روانشناس، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آریا مومنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آریا مومنی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آریا مومنی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آریا مومنی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آریا مومنی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس