X
عکس دکتر آریا مومنی (ونک)

دکتر آریا مومنی (ونک)

نوبت دهی اینترنتی دکتر آریا مومنی (ونک) در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آریا مومنی (ونک) نوبت بگیرید.

  • روانشناس
  • تهران، میدان ونک، ساختمان پزشکان2588، طبقه اول، واحد 4، مرکز مشاوره آناهیتا
  • 02188670806
  • 09224836793
  • نظام پزشکی: 10870
  • 0

نوبت دهی اینترنتی دکتر آریا مومنی (ونک)

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آریا مومنی (ونک)

پزشک پرطرفدار
بیش از 91% مراجعین، دکتر آریا مومنی (ونک) را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر آریا مومنی (ونک) در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آریا مومنی (ونک)، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آریا مومنی (ونک) چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آریا مومنی (ونک)، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آریا مومنی (ونک) انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آریا مومنی (ونک) به آدرس تهران، میدان ونک، ساختمان پزشکان2588، طبقه اول، واحد 4، مرکز مشاوره آناهیتا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آریا مومنی (ونک) رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آریا مومنی (ونک) تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آریا مومنی (ونک) به عنوان یک پزشک ، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آریا مومنی (ونک)، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آریا مومنی (ونک) مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دریافت کنند.

دکتر آریا مومنی (ونک) در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آریا مومنی (ونک) در زمینه ، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آریا مومنی (ونک) کجاست؟

مطب دکتر آریا مومنی (ونک) به عنوان یک پزشک در شهر 0 فعالیت میکند، تهران، میدان ونک، ساختمان پزشکان2588، طبقه اول، واحد 4، مرکز مشاوره آناهیتا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آریا مومنی (ونک)، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آریا مومنی (ونک) که 02188670806 - 09224836793 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آریا مومنی (ونک) چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آریا مومنی (ونک)، ، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آریا مومنی (ونک) می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آریا مومنی (ونک)

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آریا مومنی (ونک) کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آریا مومنی (ونک) امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آریا مومنی (ونک) فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس