X
عکس دکتر آرش پولادی

دکتر آرش پولادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر آرش پولادی متخصص ژنتیک پزشکی در شهر سنندج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آرش پولادی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر آرش پولادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آرش پولادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر آرش پولادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر آرش پولادی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آرش پولادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آرش پولادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آرش پولادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آرش پولادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آرش پولادی به آدرس سنندج، خیابان تعریف، خیابان هدایت، ساختمان دایاموند، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آرش پولادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آرش پولادی تنها بیماران سنندج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آرش پولادی به عنوان یک پزشک متخصص ژنتیک پزشکی، در شهر سنندج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سنندج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آرش پولادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آرش پولادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ژنتیک دریافت کنند.

دکتر آرش پولادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آرش پولادی در زمینه متخصص ژنتیک پزشکی، در شهر سنندج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آرش پولادی کجاست؟

مطب دکتر آرش پولادی به عنوان یک پزشک متخصص ژنتیک پزشکی در شهر سنندج فعالیت میکند، سنندج، خیابان تعریف، خیابان هدایت، ساختمان دایاموند، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آرش پولادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آرش پولادی که 0 - 08733231494 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آرش پولادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آرش پولادی، متخصص ژنتیک پزشکی، در شهر سنندج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آرش پولادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آرش پولادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آرش پولادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آرش پولادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آرش پولادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس