X
عکس دکتر آرش طالعی

دکتر آرش طالعی

نوبت دهی اینترنتی دکتر آرش طالعی متخصص جراحی عمومی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آرش طالعی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • شیراز، خیابان زند، نرسیده به بیست متری، بین بانک ملت و تجارت مجتمع پزشکی شیراز، طبقه دوم
 • 09391159943
 • 0
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 61907
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر آرش طالعی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آرش طالعی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر آرش طالعی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر آرش طالعی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آرش طالعی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آرش طالعی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آرش طالعی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آرش طالعی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آرش طالعی به آدرس شیراز، خیابان زند، نرسیده به بیست متری، بین بانک ملت و تجارت مجتمع پزشکی شیراز، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آرش طالعی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آرش طالعی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آرش طالعی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آرش طالعی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آرش طالعی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر آرش طالعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آرش طالعی در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آرش طالعی کجاست؟

مطب دکتر آرش طالعی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، نرسیده به بیست متری، بین بانک ملت و تجارت مجتمع پزشکی شیراز، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آرش طالعی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آرش طالعی که 09391159943 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آرش طالعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آرش طالعی، متخصص جراحی عمومی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آرش طالعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آرش طالعی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آرش طالعی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آرش طالعی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آرش طالعی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس