عکس دکتر آرش جمال امیدی

دکتر آرش جمال امیدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر آرش جمال امیدی فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق در شهر شهریار و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آرش جمال امیدی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، برج پارسیان، طبقه 8، واحد 25
 • 0
 • 02165275710
 • فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 111148
 • شهریار

نوبت دهی اینترنتی دکتر آرش جمال امیدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آرش جمال امیدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر آرش جمال امیدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 70% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آرش جمال امیدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آرش جمال امیدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آرش جمال امیدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آرش جمال امیدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آرش جمال امیدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آرش جمال امیدی به آدرس تهران، شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، برج پارسیان، طبقه 8، واحد 25، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آرش جمال امیدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آرش جمال امیدی تنها بیماران شهریار را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آرش جمال امیدی به عنوان یک پزشک فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق، در شهر شهریار مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شهریار و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آرش جمال امیدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آرش جمال امیدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق فوق قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر آرش جمال امیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آرش جمال امیدی در زمینه فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق، در شهر شهریار فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آرش جمال امیدی کجاست؟

مطب دکتر آرش جمال امیدی به عنوان یک پزشک فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق در شهر شهریار فعالیت میکند، تهران، شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، برج پارسیان، طبقه 8، واحد 25 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آرش جمال امیدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آرش جمال امیدی که 0 - 02165275710 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آرش جمال امیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آرش جمال امیدی، فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق، در شهر شهریار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آرش جمال امیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آرش جمال امیدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آرش جمال امیدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آرش جمال امیدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آرش جمال امیدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس