X
عکس دکتر آرشیا شاه محمدی

دکتر آرشیا شاه محمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر آرشیا شاه محمدی متخصص قلب و عروق در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آرشیا شاه محمدی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، نارمک، هفت حوض، خیابان جانبازان شرقی، خیابان شهید مصطفوی، شماره 7، طبقه 5، واحد 21
 • 09196331129
 • 0
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 66673
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر آرشیا شاه محمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آرشیا شاه محمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر آرشیا شاه محمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر آرشیا شاه محمدی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آرشیا شاه محمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آرشیا شاه محمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آرشیا شاه محمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آرشیا شاه محمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آرشیا شاه محمدی به آدرس تهران، نارمک، هفت حوض، خیابان جانبازان شرقی، خیابان شهید مصطفوی، شماره 7، طبقه 5، واحد 21، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آرشیا شاه محمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آرشیا شاه محمدی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آرشیا شاه محمدی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آرشیا شاه محمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آرشیا شاه محمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر آرشیا شاه محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آرشیا شاه محمدی در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آرشیا شاه محمدی کجاست؟

مطب دکتر آرشیا شاه محمدی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، نارمک، هفت حوض، خیابان جانبازان شرقی، خیابان شهید مصطفوی، شماره 7، طبقه 5، واحد 21 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آرشیا شاه محمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آرشیا شاه محمدی که 09196331129 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آرشیا شاه محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آرشیا شاه محمدی، متخصص قلب و عروق، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آرشیا شاه محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آرشیا شاه محمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آرشیا شاه محمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آرشیا شاه محمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آرشیا شاه محمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس