X
عکس دکتر آرزو میرفاضلی

دکتر آرزو میرفاضلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر آرزو میرفاضلی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی در شهر گرگان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آرزو میرفاضلی نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت 7، مجتمع پزشکی میرداماد، طبقه 2
 • 0
 • 01732241400
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی
 • نظام پزشکی: 41698
 • گرگان

نوبت دهی اینترنتی دکتر آرزو میرفاضلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آرزو میرفاضلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر آرزو میرفاضلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آرزو میرفاضلی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آرزو میرفاضلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آرزو میرفاضلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آرزو میرفاضلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آرزو میرفاضلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آرزو میرفاضلی به آدرس گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت 7، مجتمع پزشکی میرداماد، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آرزو میرفاضلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آرزو میرفاضلی تنها بیماران گرگان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آرزو میرفاضلی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی، در شهر گرگان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در گرگان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آرزو میرفاضلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آرزو میرفاضلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق طب نوزادی دریافت کنند.

دکتر آرزو میرفاضلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آرزو میرفاضلی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی، در شهر گرگان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آرزو میرفاضلی کجاست؟

مطب دکتر آرزو میرفاضلی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی در شهر گرگان فعالیت میکند، گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت 7، مجتمع پزشکی میرداماد، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آرزو میرفاضلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آرزو میرفاضلی که 0 - 01732241400 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آرزو میرفاضلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آرزو میرفاضلی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی، در شهر گرگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو میرفاضلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آرزو میرفاضلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آرزو میرفاضلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آرزو میرفاضلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آرزو میرفاضلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس