X
عکس دکتر آرزو آقایی اقدم

دکتر آرزو آقایی اقدم

نوبت دهی اینترنتی دکتر آرزو آقایی اقدم متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آرزو آقایی اقدم نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، فلکه دوم تهرانپارس ( چهارراه اشراق )، ابتدای خیابان فرجام، پلاک 31، جنب بانک ایران زمین، طبقه اول، واحد 1
 • 09376899683
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 64609
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر آرزو آقایی اقدم

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آرزو آقایی اقدم

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر آرزو آقایی اقدم را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر آرزو آقایی اقدم در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آرزو آقایی اقدم، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آرزو آقایی اقدم چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آرزو آقایی اقدم، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آرزو آقایی اقدم انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آرزو آقایی اقدم به آدرس تهران، فلکه دوم تهرانپارس ( چهارراه اشراق )، ابتدای خیابان فرجام، پلاک 31، جنب بانک ایران زمین، طبقه اول، واحد 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آرزو آقایی اقدم رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آرزو آقایی اقدم تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آرزو آقایی اقدم به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آرزو آقایی اقدم، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آرزو آقایی اقدم مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر آرزو آقایی اقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آرزو آقایی اقدم در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آرزو آقایی اقدم کجاست؟

مطب دکتر آرزو آقایی اقدم به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، فلکه دوم تهرانپارس ( چهارراه اشراق )، ابتدای خیابان فرجام، پلاک 31، جنب بانک ایران زمین، طبقه اول، واحد 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آرزو آقایی اقدم، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آرزو آقایی اقدم که 09376899683 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آرزو آقایی اقدم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آرزو آقایی اقدم، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو آقایی اقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آرزو آقایی اقدم

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آرزو آقایی اقدم کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آرزو آقایی اقدم امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آرزو آقایی اقدم فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس