عکس دکتر آذر جعفری

دکتر آذر جعفری

نوبت دهی اینترنتی دکتر آذر جعفری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آذر جعفری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • اصفهان، خیابان شریعتی، روبروی اورژانس بیمارستان شریعتی، ساختمان فراز، طبقه اول
 • 0
 • 03136281588
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 100099
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر آذر جعفری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آذر جعفری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر آذر جعفری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آذر جعفری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آذر جعفری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آذر جعفری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آذر جعفری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آذر جعفری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آذر جعفری به آدرس اصفهان، خیابان شریعتی، روبروی اورژانس بیمارستان شریعتی، ساختمان فراز، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آذر جعفری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آذر جعفری تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آذر جعفری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آذر جعفری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آذر جعفری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر آذر جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آذر جعفری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آذر جعفری کجاست؟

مطب دکتر آذر جعفری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان شریعتی، روبروی اورژانس بیمارستان شریعتی، ساختمان فراز، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آذر جعفری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آذر جعفری که 0 - 03136281588 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آذر جعفری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آذر جعفری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آذر جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آذر جعفری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آذر جعفری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آذر جعفری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آذر جعفری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس