عکس دکتر آتوسا همافر

دکتر آتوسا همافر

نوبت دهی اینترنتی دکتر آتوسا همافر دکترای تغذیه در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آتوسا همافر نوبت بگیرید.

 • تغذیه
 • تبریز، شهرک رشیدیه، بلوار گلدیس، خیابان سعدی، ساختمان فاعق پلاک 36
 • 0
 • 04136663333
 • دکترای تغذیه
 • نظام پزشکی: ت-۱۲۵۴
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر آتوسا همافر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آتوسا همافر

پزشک پرطرفدار
بیش از 53% مراجعین، دکتر آتوسا همافر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 87% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آتوسا همافر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آتوسا همافر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آتوسا همافر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آتوسا همافر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آتوسا همافر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آتوسا همافر به آدرس تبریز، شهرک رشیدیه، بلوار گلدیس، خیابان سعدی، ساختمان فاعق پلاک 36، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آتوسا همافر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آتوسا همافر تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آتوسا همافر به عنوان یک پزشک دکترای تغذیه، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آتوسا همافر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آتوسا همافر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای تغذیه دریافت کنند.

دکتر آتوسا همافر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آتوسا همافر در زمینه دکترای تغذیه، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آتوسا همافر کجاست؟

مطب دکتر آتوسا همافر به عنوان یک پزشک دکترای تغذیه در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، شهرک رشیدیه، بلوار گلدیس، خیابان سعدی، ساختمان فاعق پلاک 36 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آتوسا همافر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آتوسا همافر که 0 - 04136663333 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آتوسا همافر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آتوسا همافر، دکترای تغذیه، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آتوسا همافر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آتوسا همافر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آتوسا همافر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آتوسا همافر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آتوسا همافر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس