عکس دکتر آتوسا شایگانفر

دکتر آتوسا شایگانفر

نوبت دهی اینترنتی دکتر آتوسا شایگانفر متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آتوسا شایگانفر نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب چهارراه طالقانی، ساختمان خورشید، طبقه 4
 • 09304941049
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 52048
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر آتوسا شایگانفر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آتوسا شایگانفر

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر آتوسا شایگانفر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آتوسا شایگانفر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آتوسا شایگانفر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آتوسا شایگانفر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آتوسا شایگانفر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آتوسا شایگانفر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آتوسا شایگانفر به آدرس اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب چهارراه طالقانی، ساختمان خورشید، طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آتوسا شایگانفر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آتوسا شایگانفر تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آتوسا شایگانفر به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آتوسا شایگانفر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آتوسا شایگانفر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر آتوسا شایگانفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آتوسا شایگانفر در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آتوسا شایگانفر کجاست؟

مطب دکتر آتوسا شایگانفر به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب چهارراه طالقانی، ساختمان خورشید، طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آتوسا شایگانفر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آتوسا شایگانفر که 09304941049 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آتوسا شایگانفر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آتوسا شایگانفر، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آتوسا شایگانفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آتوسا شایگانفر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آتوسا شایگانفر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آتوسا شایگانفر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آتوسا شایگانفر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس