عکس دکتر آتنا گیسویی

دکتر آتنا گیسویی

نوبت دهی اینترنتی دکتر آتنا گیسویی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آتنا گیسویی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، چهارراه فاطمی، کوچه گلاف زاده (کوچه آزمایشگاه رازی)، ساختمان پزشکان شفا، طبقه دوم
 • 09056980835
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 133213
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر آتنا گیسویی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آتنا گیسویی

پزشک پرطرفدار
بیش از 91% مراجعین، دکتر آتنا گیسویی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آتنا گیسویی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آتنا گیسویی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آتنا گیسویی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آتنا گیسویی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آتنا گیسویی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آتنا گیسویی به آدرس بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، چهارراه فاطمی، کوچه گلاف زاده (کوچه آزمایشگاه رازی)، ساختمان پزشکان شفا، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آتنا گیسویی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آتنا گیسویی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آتنا گیسویی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آتنا گیسویی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آتنا گیسویی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر آتنا گیسویی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آتنا گیسویی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آتنا گیسویی کجاست؟

مطب دکتر آتنا گیسویی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، چهارراه فاطمی، کوچه گلاف زاده (کوچه آزمایشگاه رازی)، ساختمان پزشکان شفا، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آتنا گیسویی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آتنا گیسویی که 09056980835 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آتنا گیسویی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آتنا گیسویی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آتنا گیسویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آتنا گیسویی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آتنا گیسویی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آتنا گیسویی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آتنا گیسویی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس