X
عکس دکتر نوشین شیخ الاسلامی

دکتر نوشین شیخ الاسلامی

نوبت دهی اینترنتی دکتر نوشین شیخ الاسلامی جراح و متخصص چشم در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نوشین شیخ الاسلامی نوبت بگیرید.

  • چشم پزشک
  • کلینیک خلیج فارس، روبروی میناب مال
  • 07642231205
  • جراح و متخصص چشم
  • نظام پزشکی: 96153
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر نوشین شیخ الاسلامی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نوشین شیخ الاسلامی

پزشک پرطرفدار
بیش از 82% مراجعین، دکتر نوشین شیخ الاسلامی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 84% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر نوشین شیخ الاسلامی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نوشین شیخ الاسلامی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نوشین شیخ الاسلامی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نوشین شیخ الاسلامی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نوشین شیخ الاسلامی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نوشین شیخ الاسلامی به آدرس کلینیک خلیج فارس، روبروی میناب مال، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نوشین شیخ الاسلامی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نوشین شیخ الاسلامی تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نوشین شیخ الاسلامی به عنوان یک پزشک جراح و متخصص چشم، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نوشین شیخ الاسلامی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نوشین شیخ الاسلامی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراح و چشم دریافت کنند.

دکتر نوشین شیخ الاسلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نوشین شیخ الاسلامی در زمینه جراح و متخصص چشم، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نوشین شیخ الاسلامی کجاست؟

مطب دکتر نوشین شیخ الاسلامی به عنوان یک پزشک جراح و متخصص چشم در شهر میناب فعالیت میکند، کلینیک خلیج فارس، روبروی میناب مال واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نوشین شیخ الاسلامی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نوشین شیخ الاسلامی که 07642231205 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نوشین شیخ الاسلامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نوشین شیخ الاسلامی، جراح و متخصص چشم، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین شیخ الاسلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نوشین شیخ الاسلامی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نوشین شیخ الاسلامی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نوشین شیخ الاسلامی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نوشین شیخ الاسلامی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس