عکس دکتر میترا مهربان

دکتر میترا مهربان

نوبت دهی اینترنتی دکتر میترا مهربان متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی) در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/17 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر میترا مهربان نوبت بگیرید.

 • تایید شده
 • زنان و زایمان
 • بندرعباس، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی، خیابان شهید کازرونی، روبرو پارکینگ طبقاتی پاسارگاد، ساختمان جهانگیریه، طبقه ۶
 • 0
 • 07632253589
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی)
 • نظام پزشکی: 96320
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر میترا مهربان

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر میترا مهربان

پزشک پرطرفدار
بیش از 63% مراجعین، دکتر میترا مهربان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 96% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر میترا مهربان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر میترا مهربان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر میترا مهربان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر میترا مهربان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر میترا مهربان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر میترا مهربان به آدرس بندرعباس، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی، خیابان شهید کازرونی، روبرو پارکینگ طبقاتی پاسارگاد، ساختمان جهانگیریه، طبقه ۶، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر میترا مهربان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر میترا مهربان تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر میترا مهربان به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی)، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر میترا مهربان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر میترا مهربان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی) دریافت کنند.

دکتر میترا مهربان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر میترا مهربان در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی)، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر میترا مهربان کجاست؟

مطب دکتر میترا مهربان به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی) در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی، خیابان شهید کازرونی، روبرو پارکینگ طبقاتی پاسارگاد، ساختمان جهانگیریه، طبقه ۶ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر میترا مهربان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر میترا مهربان که 0 - 07632253589 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر میترا مهربان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میترا مهربان، متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی)، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر میترا مهربان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر میترا مهربان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر میترا مهربان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر میترا مهربان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر میترا مهربان فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر میترا مهربان

متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی)

نظر شما به انتخاب دکتر میترا مهربان توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس