X
عکس دکتر غلام عباس مومنی

دکتر غلام عباس مومنی

نوبت دهی اینترنتی دکتر غلام عباس مومنی متخصص داخلی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر غلام عباس مومنی نوبت بگیرید.

 • تایید شده
 • داخلی
 • بندرعباس، خیابان سید جمال، نبش شهید کازرونی، ساختمان سبز
 • 0
 • 07632245659
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 52378
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر غلام عباس مومنی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر غلام عباس مومنی

پزشک پرطرفدار
بیش از 73% مراجعین، دکتر غلام عباس مومنی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 95% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر غلام عباس مومنی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر غلام عباس مومنی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر غلام عباس مومنی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر غلام عباس مومنی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر غلام عباس مومنی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر غلام عباس مومنی به آدرس بندرعباس، خیابان سید جمال، نبش شهید کازرونی، ساختمان سبز، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر غلام عباس مومنی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر غلام عباس مومنی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر غلام عباس مومنی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر غلام عباس مومنی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر غلام عباس مومنی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر غلام عباس مومنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر غلام عباس مومنی در زمینه متخصص داخلی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر غلام عباس مومنی کجاست؟

مطب دکتر غلام عباس مومنی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس، خیابان سید جمال، نبش شهید کازرونی، ساختمان سبز واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر غلام عباس مومنی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر غلام عباس مومنی که 0 - 07632245659 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر غلام عباس مومنی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلام عباس مومنی، متخصص داخلی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر غلام عباس مومنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر غلام عباس مومنی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر غلام عباس مومنی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر غلام عباس مومنی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر غلام عباس مومنی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس