X
عکس دکتر سجاد حسنی

دکتر سجاد حسنی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سجاد حسنی متخصص گوش ، حلق ، بینی ، جراحی پلاستیک بینی و صورت در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سجاد حسنی نوبت بگیرید.

 • تایید شده
 • گوش و حلق و بینی
 • بندرعباس خیابان اسد آبادی نرسیده به چهار راه مرادی ؛ ساختمان پزشکان پارسیان طبقه پنجم
 • ۰۹۰۳۷۹۱۲۱۳۶
 • متخصص گوش ، حلق ، بینی ، جراحی پلاستیک بینی و صورت
 • نظام پزشکی: ۱۵۶۳۲۴
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر سجاد حسنی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سجاد حسنی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سجاد حسنی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 93% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
از منشی724 نوبت گرفته
کاربلد و حرفه ای
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
از منشی724 نوبت گرفته
دکتر صبح ها هم هستن؟؟؟؟
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
از منشی724 نوبت گرفته
اقای دکتر عمل لوزه هم انجام میدن؟؟؟
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
از منشی724 نوبت گرفته
بهترینید اقای دکتر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
از منشی724 نوبت گرفته
گوشم عفونت شدید داشت خداروشکر پیش کتر رفتم خوب شدم
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سجاد حسنی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سجاد حسنی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سجاد حسنی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سجاد حسنی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سجاد حسنی به آدرس بندرعباس خیابان اسد آبادی نرسیده به چهار راه مرادی ؛ ساختمان پزشکان پارسیان طبقه پنجم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سجاد حسنی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سجاد حسنی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سجاد حسنی به عنوان یک پزشک متخصص گوش ، حلق ، بینی ، جراحی پلاستیک بینی و صورت، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سجاد حسنی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سجاد حسنی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش ، حلق ، بینی ، جراحی پلاستیک بینی و صورت دریافت کنند.

دکتر سجاد حسنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سجاد حسنی در زمینه متخصص گوش ، حلق ، بینی ، جراحی پلاستیک بینی و صورت، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سجاد حسنی کجاست؟

مطب دکتر سجاد حسنی به عنوان یک پزشک متخصص گوش ، حلق ، بینی ، جراحی پلاستیک بینی و صورت در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس خیابان اسد آبادی نرسیده به چهار راه مرادی ؛ ساختمان پزشکان پارسیان طبقه پنجم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سجاد حسنی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سجاد حسنی که ۰۹۰۳۷۹۱۲۱۳۶ - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سجاد حسنی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سجاد حسنی، متخصص گوش ، حلق ، بینی ، جراحی پلاستیک بینی و صورت، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سجاد حسنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سجاد حسنی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سجاد حسنی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سجاد حسنی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سجاد حسنی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس