X
عکس دکتر سارا رفیعی

دکتر سارا رفیعی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سارا رفیعی متخصص پوست مو و زیبایی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سارا رفیعی نوبت بگیرید.

  • پوست و مو
  • چهارراه فاطمیه به سمت میدان شاه حسینی اولین کوچه سمت راست کوچه جاودان یک ساختمان آسا طبقه دوم
  • 07632253832
  • متخصص پوست مو و زیبایی
  • نظام پزشکی: 133224
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر سارا رفیعی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سارا رفیعی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سارا رفیعی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 92% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سارا رفیعی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سارا رفیعی ، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سارا رفیعی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سارا رفیعی ، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سارا رفیعی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سارا رفیعی به آدرس چهارراه فاطمیه به سمت میدان شاه حسینی اولین کوچه سمت راست کوچه جاودان یک ساختمان آسا طبقه دوم ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سارا رفیعی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سارا رفیعی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سارا رفیعی به عنوان یک پزشک متخصص پوست مو و زیبایی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سارا رفیعی ، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سارا رفیعی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر سارا رفیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سارا رفیعی در زمینه متخصص پوست مو و زیبایی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سارا رفیعی کجاست؟

مطب دکتر سارا رفیعی به عنوان یک پزشک متخصص پوست مو و زیبایی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، چهارراه فاطمیه به سمت میدان شاه حسینی اولین کوچه سمت راست کوچه جاودان یک ساختمان آسا طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سارا رفیعی ، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سارا رفیعی که 07632253832 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سارا رفیعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سارا رفیعی ، متخصص پوست مو و زیبایی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سارا رفیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سارا رفیعی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سارا رفیعی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سارا رفیعی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سارا رفیعی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس