X
عکس دکتر زهرا معلمی

دکتر زهرا معلمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا معلمی متخصص عفونی در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهرا معلمی نوبت بگیرید.

  • عفونی
  • روبروی میناب مال،کلینیک خلیج فارس
  • متخصص عفونی
  • نظام پزشکی: 101635
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهرا معلمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهرا معلمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر زهرا معلمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 93% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر زهرا معلمی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهرا معلمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهرا معلمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهرا معلمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهرا معلمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهرا معلمی به آدرس روبروی میناب مال،کلینیک خلیج فارس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهرا معلمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهرا معلمی تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهرا معلمی به عنوان یک پزشک متخصص عفونی، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهرا معلمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهرا معلمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های عفونی دریافت کنند.

دکتر زهرا معلمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهرا معلمی در زمینه متخصص عفونی، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهرا معلمی کجاست؟

مطب دکتر زهرا معلمی به عنوان یک پزشک متخصص عفونی در شهر میناب فعالیت میکند، روبروی میناب مال،کلینیک خلیج فارس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهرا معلمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهرا معلمی که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهرا معلمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا معلمی، متخصص عفونی، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا معلمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهرا معلمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهرا معلمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهرا معلمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهرا معلمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس