X
عکس دکتر حسن طالب

دکتر حسن طالب

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسن طالب متخصص ارتوپدی، جراح استخوان و مفاصل در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسن طالب نوبت بگیرید.

  • ارتوپد
  • ارومیه، خیابان حسنی، جنب بیمارستان زنان کوثر، ساختمان اسپیناس، طبقه سوم، واحد 5
  • 04433224309
  • متخصص ارتوپدی، جراح استخوان و مفاصل
  • 0

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسن طالب

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسن طالب

پزشک پرطرفدار
بیش از 95% مراجعین، دکتر حسن طالب را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر حسن طالب در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسن طالب، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسن طالب چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسن طالب، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسن طالب انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسن طالب به آدرس ارومیه، خیابان حسنی، جنب بیمارستان زنان کوثر، ساختمان اسپیناس، طبقه سوم، واحد 5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسن طالب رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسن طالب تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسن طالب به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، جراح استخوان و مفاصل، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسن طالب، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسن طالب مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی، جراح استخوان و مفاصل دریافت کنند.

دکتر حسن طالب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسن طالب در زمینه متخصص ارتوپدی، جراح استخوان و مفاصل، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسن طالب کجاست؟

مطب دکتر حسن طالب به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، جراح استخوان و مفاصل در شهر 0 فعالیت میکند، ارومیه، خیابان حسنی، جنب بیمارستان زنان کوثر، ساختمان اسپیناس، طبقه سوم، واحد 5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسن طالب، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسن طالب که 04433224309 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسن طالب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسن طالب، متخصص ارتوپدی، جراح استخوان و مفاصل، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسن طالب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسن طالب

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسن طالب کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسن طالب امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسن طالب فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس