X
عکس دکتر اسماعیل علی آبادی

دکتر اسماعیل علی آبادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر اسماعیل علی آبادی دکترای حرفه‌ای پزشکی در شهر سیریک و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اسماعیل علی آبادی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر اسماعیل علی آبادی

در حال دریافت اطلاعات...

زمان دقیق معاینه در مطب مشخص میشود.

ادامه
X
توضیحات مطب حتما خوانده شود!

زمان دقیق معاینه در مطب مشخص میشود.

نظر بیماران در مورد دکتر اسماعیل علی آبادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 85% مراجعین، دکتر اسماعیل علی آبادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 83% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر اسماعیل علی آبادی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اسماعیل علی آبادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اسماعیل علی آبادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اسماعیل علی آبادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اسماعیل علی آبادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اسماعیل علی آبادی به آدرس روبروی بانک کشاورزی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اسماعیل علی آبادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اسماعیل علی آبادی تنها بیماران سیریک را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اسماعیل علی آبادی به عنوان یک پزشک دکترای حرفه‌ای پزشکی، در شهر سیریک مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سیریک و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اسماعیل علی آبادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اسماعیل علی آبادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای حرفه‌ای دریافت کنند.

دکتر اسماعیل علی آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اسماعیل علی آبادی در زمینه دکترای حرفه‌ای پزشکی، در شهر سیریک فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اسماعیل علی آبادی کجاست؟

مطب دکتر اسماعیل علی آبادی به عنوان یک پزشک دکترای حرفه‌ای پزشکی در شهر سیریک فعالیت میکند، روبروی بانک کشاورزی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اسماعیل علی آبادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اسماعیل علی آبادی که 07642374848 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اسماعیل علی آبادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اسماعیل علی آبادی، دکترای حرفه‌ای پزشکی، در شهر سیریک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل علی آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اسماعیل علی آبادی

در حال حاضر شرایط مطب دکتر اسماعیل علی آبادی به شرح زیر میباشد

زمان دقیق معاینه در مطب مشخص میشود.

ارسال آزمایش به دکتر اسماعیل علی آبادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اسماعیل علی آبادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس