X
عکس دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد

دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد متخصص کودکان( ختنه+سوراخ کردن گوش و...) در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد نوبت بگیرید.

  • کودکان
  • بلوار امام جنب داروخانه دکتر زارع
  • 07642222402
  • متخصص کودکان( ختنه+سوراخ کردن گوش و...)
  • نظام پزشکی: 103018
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد به آدرس بلوار امام جنب داروخانه دکتر زارع، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد به عنوان یک پزشک متخصص کودکان( ختنه+سوراخ کردن گوش و...)، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان( ختنه+سوراخ کردن گوش و...) دریافت کنند.

دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد در زمینه متخصص کودکان( ختنه+سوراخ کردن گوش و...)، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد کجاست؟

مطب دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد به عنوان یک پزشک متخصص کودکان( ختنه+سوراخ کردن گوش و...) در شهر میناب فعالیت میکند، بلوار امام جنب داروخانه دکتر زارع واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد که 07642222402 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد، متخصص کودکان( ختنه+سوراخ کردن گوش و...)، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ابوالفضل خلیلیان فرد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس