X
عکس دکتر آزیتا هدایتی

دکتر آزیتا هدایتی

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزیتا هدایتی جراح و متخصص بیماری های لثه و ایمپلنت در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آزیتا هدایتی نوبت بگیرید.

  • دندان پزشکی
  • چهارراه فاطمیه - خیابان سید جمال - روبروی شیرینکده - کوچه بینش 8 - ساختمان پارسه
  • 09396514726
  • جراح و متخصص بیماری های لثه و ایمپلنت
  • نظام پزشکی: ۱۱۶۳۰۴
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزیتا هدایتی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آزیتا هدایتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر آزیتا هدایتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر آزیتا هدایتی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آزیتا هدایتی ، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آزیتا هدایتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آزیتا هدایتی ، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آزیتا هدایتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آزیتا هدایتی به آدرس چهارراه فاطمیه - خیابان سید جمال - روبروی شیرینکده - کوچه بینش 8 - ساختمان پارسه، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آزیتا هدایتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آزیتا هدایتی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آزیتا هدایتی به عنوان یک پزشک جراح و متخصص بیماری های لثه و ایمپلنت، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آزیتا هدایتی ، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آزیتا هدایتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراح و بیماری های لثه و ایمپلنت دریافت کنند.

دکتر آزیتا هدایتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آزیتا هدایتی در زمینه جراح و متخصص بیماری های لثه و ایمپلنت، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آزیتا هدایتی کجاست؟

مطب دکتر آزیتا هدایتی به عنوان یک پزشک جراح و متخصص بیماری های لثه و ایمپلنت در شهر بندرعباس فعالیت میکند، چهارراه فاطمیه - خیابان سید جمال - روبروی شیرینکده - کوچه بینش 8 - ساختمان پارسه واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آزیتا هدایتی ، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آزیتا هدایتی که 09396514726 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آزیتا هدایتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آزیتا هدایتی ، جراح و متخصص بیماری های لثه و ایمپلنت، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا هدایتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آزیتا هدایتی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آزیتا هدایتی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آزیتا هدایتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آزیتا هدایتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس