X
عکس خدیجه کاظمی

خدیجه کاظمی

نوبت دهی اینترنتی خدیجه کاظمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر خرم آباد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از خدیجه کاظمی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • خرم آباد، شهدای شرقی، روبه روی پایاژ آساره، ساختمان پزشکان خیام، طبقه4، واحد7
 • 09037164520
 • 006633332381 ،
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 129648
 • خرم آباد

نوبت دهی اینترنتی خدیجه کاظمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد خدیجه کاظمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، خدیجه کاظمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد خدیجه کاظمی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی خدیجه کاظمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از خدیجه کاظمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از خدیجه کاظمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با خدیجه کاظمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب خدیجه کاظمی به آدرس خرم آباد، شهدای شرقی، روبه روی پایاژ آساره، ساختمان پزشکان خیام، طبقه4، واحد7، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای خدیجه کاظمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا خدیجه کاظمی تنها بیماران خرم آباد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه خدیجه کاظمی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر خرم آباد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در خرم آباد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با خدیجه کاظمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با خدیجه کاظمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

خدیجه کاظمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

خدیجه کاظمی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر خرم آباد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب خدیجه کاظمی کجاست؟

مطب خدیجه کاظمی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر خرم آباد فعالیت میکند، خرم آباد، شهدای شرقی، روبه روی پایاژ آساره، ساختمان پزشکان خیام، طبقه4، واحد7 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب خدیجه کاظمی، از طریق شماره تلفن مطب خدیجه کاظمی که 09037164520 - 006633332381 ، میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت خدیجه کاظمی چقدر است؟

هزینه ویزیت خدیجه کاظمی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر خرم آباد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل خدیجه کاظمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب خدیجه کاظمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از خدیجه کاظمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به خدیجه کاظمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به خدیجه کاظمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس