عکس حمیده عظیمی علمداری

حمیده عظیمی علمداری

نوبت دهی اینترنتی حمیده عظیمی علمداری متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از حمیده عظیمی علمداری نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • تبریز، سربالایی ولیعصر، نبش خیابان عارف، ساختمان عارف، طبقه اول
 • 0
 • 04151021000
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 32823
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی حمیده عظیمی علمداری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد حمیده عظیمی علمداری

پزشک پرطرفدار
بیش از 80% مراجعین، حمیده عظیمی علمداری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای حمیده عظیمی علمداری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی حمیده عظیمی علمداری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از حمیده عظیمی علمداری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از حمیده عظیمی علمداری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با حمیده عظیمی علمداری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب حمیده عظیمی علمداری به آدرس تبریز، سربالایی ولیعصر، نبش خیابان عارف، ساختمان عارف، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای حمیده عظیمی علمداری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا حمیده عظیمی علمداری تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه حمیده عظیمی علمداری به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با حمیده عظیمی علمداری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با حمیده عظیمی علمداری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

حمیده عظیمی علمداری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

حمیده عظیمی علمداری در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب حمیده عظیمی علمداری کجاست؟

مطب حمیده عظیمی علمداری به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، سربالایی ولیعصر، نبش خیابان عارف، ساختمان عارف، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب حمیده عظیمی علمداری، از طریق شماره تلفن مطب حمیده عظیمی علمداری که 0 - 04151021000 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت حمیده عظیمی علمداری چقدر است؟

هزینه ویزیت حمیده عظیمی علمداری، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل حمیده عظیمی علمداری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب حمیده عظیمی علمداری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از حمیده عظیمی علمداری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به حمیده عظیمی علمداری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به حمیده عظیمی علمداری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس