X
عکس حامد قاسمی

حامد قاسمی

نوبت دهی اینترنتی حامد قاسمی متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از حامد قاسمی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ونک، بین بیمارستان دی و میدان ونک، روبه روی دهم گاندی، ساختمان پزشکان ژاکوب، طبقه2، واحد202
 • 09190456096
 • 002188850651 ،
 • متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه
 • نظام پزشکی: 106181
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی حامد قاسمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد حامد قاسمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، حامد قاسمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای حامد قاسمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی حامد قاسمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از حامد قاسمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از حامد قاسمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با حامد قاسمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب حامد قاسمی به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ونک، بین بیمارستان دی و میدان ونک، روبه روی دهم گاندی، ساختمان پزشکان ژاکوب، طبقه2، واحد202، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای حامد قاسمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا حامد قاسمی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه حامد قاسمی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با حامد قاسمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با حامد قاسمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و فلوشیپ قرنیه دریافت کنند.

حامد قاسمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

حامد قاسمی در زمینه متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب حامد قاسمی کجاست؟

مطب حامد قاسمی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ونک، بین بیمارستان دی و میدان ونک، روبه روی دهم گاندی، ساختمان پزشکان ژاکوب، طبقه2، واحد202 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب حامد قاسمی، از طریق شماره تلفن مطب حامد قاسمی که 09190456096 - 002188850651 ، میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت حامد قاسمی چقدر است؟

هزینه ویزیت حامد قاسمی، متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل حامد قاسمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب حامد قاسمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از حامد قاسمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به حامد قاسمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به حامد قاسمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس