عکس جلال الدین مهدوی روشن

جلال الدین مهدوی روشن

نوبت دهی اینترنتی جلال الدین مهدوی روشن متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از جلال الدین مهدوی روشن نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان حقانی، جنب داروخانه 110ونک، ساختمان 38
 • 0
 • 02188782756
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 93922
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی جلال الدین مهدوی روشن

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد جلال الدین مهدوی روشن

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، جلال الدین مهدوی روشن را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای جلال الدین مهدوی روشن ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی جلال الدین مهدوی روشن، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از جلال الدین مهدوی روشن چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از جلال الدین مهدوی روشن، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با جلال الدین مهدوی روشن انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب جلال الدین مهدوی روشن به آدرس تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان حقانی، جنب داروخانه 110ونک، ساختمان 38، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای جلال الدین مهدوی روشن رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا جلال الدین مهدوی روشن تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه جلال الدین مهدوی روشن به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با جلال الدین مهدوی روشن، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با جلال الدین مهدوی روشن مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

جلال الدین مهدوی روشن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

جلال الدین مهدوی روشن در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب جلال الدین مهدوی روشن کجاست؟

مطب جلال الدین مهدوی روشن به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان حقانی، جنب داروخانه 110ونک، ساختمان 38 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب جلال الدین مهدوی روشن، از طریق شماره تلفن مطب جلال الدین مهدوی روشن که 0 - 02188782756 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت جلال الدین مهدوی روشن چقدر است؟

هزینه ویزیت جلال الدین مهدوی روشن، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل جلال الدین مهدوی روشن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب جلال الدین مهدوی روشن

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از جلال الدین مهدوی روشن کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به جلال الدین مهدوی روشن امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به جلال الدین مهدوی روشن فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس