X
عکس بهروز حبیبی

بهروز حبیبی

نوبت دهی اینترنتی بهروز حبیبی متخصص جراحی لثه در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از بهروز حبیبی نوبت بگیرید.

  • کنار پمپ بنزین ولنجک، خیابان شادآور، نیش چهارم شرقی، پلاک 10
  • 0
  • 02126293892
  • متخصص جراحی لثه
  • نظام پزشکی: 77264
  • تهران

نوبت دهی اینترنتی بهروز حبیبی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد بهروز حبیبی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، بهروز حبیبی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای بهروز حبیبی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی بهروز حبیبی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از بهروز حبیبی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از بهروز حبیبی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با بهروز حبیبی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب بهروز حبیبی به آدرس کنار پمپ بنزین ولنجک، خیابان شادآور، نیش چهارم شرقی، پلاک 10، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای بهروز حبیبی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا بهروز حبیبی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه بهروز حبیبی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی لثه، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با بهروز حبیبی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با بهروز حبیبی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی لثه دریافت کنند.

بهروز حبیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

بهروز حبیبی در زمینه متخصص جراحی لثه، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب بهروز حبیبی کجاست؟

مطب بهروز حبیبی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی لثه در شهر تهران فعالیت میکند، کنار پمپ بنزین ولنجک، خیابان شادآور، نیش چهارم شرقی، پلاک 10 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب بهروز حبیبی، از طریق شماره تلفن مطب بهروز حبیبی که 0 - 02126293892 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت بهروز حبیبی چقدر است؟

هزینه ویزیت بهروز حبیبی، متخصص جراحی لثه، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل بهروز حبیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب بهروز حبیبی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از بهروز حبیبی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به بهروز حبیبی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به بهروز حبیبی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس