عکس بهارک گلستانه

بهارک گلستانه

نوبت دهی اینترنتی بهارک گلستانه متخصص چشم پزشکی در شهر رشت و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از بهارک گلستانه نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی بهارک گلستانه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد بهارک گلستانه

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، بهارک گلستانه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای بهارک گلستانه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی بهارک گلستانه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از بهارک گلستانه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از بهارک گلستانه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با بهارک گلستانه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب بهارک گلستانه به آدرس رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، ساختمان پزشکی شفا، طبقه2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای بهارک گلستانه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا بهارک گلستانه تنها بیماران رشت را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه بهارک گلستانه به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر رشت مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در رشت و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با بهارک گلستانه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با بهارک گلستانه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

بهارک گلستانه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

بهارک گلستانه در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر رشت فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب بهارک گلستانه کجاست؟

مطب بهارک گلستانه به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر رشت فعالیت میکند، رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، ساختمان پزشکی شفا، طبقه2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب بهارک گلستانه، از طریق شماره تلفن مطب بهارک گلستانه که 09300669808 - 0 ، 01332126171 ، میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت بهارک گلستانه چقدر است؟

هزینه ویزیت بهارک گلستانه، متخصص چشم پزشکی، در شهر رشت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل بهارک گلستانه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب بهارک گلستانه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از بهارک گلستانه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به بهارک گلستانه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به بهارک گلستانه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس