عکس بابک میرمحی صفت

بابک میرمحی صفت

نوبت دهی اینترنتی بابک میرمحی صفت متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از بابک میرمحی صفت نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • تهران، سعادت اباد، بالاتر از میدان کاج، کوچه پنجم شرقی(نوروری)پلاک 6، طبقه پنجم، واحد 23
 • 0
 • 02122095052
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 120188
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی بابک میرمحی صفت

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد بابک میرمحی صفت

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، بابک میرمحی صفت را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای بابک میرمحی صفت ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی بابک میرمحی صفت، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از بابک میرمحی صفت چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از بابک میرمحی صفت، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با بابک میرمحی صفت انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب بابک میرمحی صفت به آدرس تهران، سعادت اباد، بالاتر از میدان کاج، کوچه پنجم شرقی(نوروری)پلاک 6، طبقه پنجم، واحد 23، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای بابک میرمحی صفت رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا بابک میرمحی صفت تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه بابک میرمحی صفت به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با بابک میرمحی صفت، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با بابک میرمحی صفت مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

بابک میرمحی صفت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

بابک میرمحی صفت در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب بابک میرمحی صفت کجاست؟

مطب بابک میرمحی صفت به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، سعادت اباد، بالاتر از میدان کاج، کوچه پنجم شرقی(نوروری)پلاک 6، طبقه پنجم، واحد 23 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب بابک میرمحی صفت، از طریق شماره تلفن مطب بابک میرمحی صفت که 0 - 02122095052 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت بابک میرمحی صفت چقدر است؟

هزینه ویزیت بابک میرمحی صفت، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل بابک میرمحی صفت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب بابک میرمحی صفت

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از بابک میرمحی صفت کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به بابک میرمحی صفت امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به بابک میرمحی صفت فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس