عکس ایرج طهماسب

ایرج طهماسب

نوبت دهی اینترنتی ایرج طهماسب ص در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از ایرج طهماسب نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی ایرج طهماسب

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد ایرج طهماسب

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، ایرج طهماسب را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای ایرج طهماسب ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی ایرج طهماسب، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از ایرج طهماسب چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از ایرج طهماسب، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با ایرج طهماسب انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب ایرج طهماسب به آدرس بندرعباس بلوار سید جمال، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای ایرج طهماسب رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا ایرج طهماسب تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه ایرج طهماسب به عنوان یک پزشک ص، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با ایرج طهماسب، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با ایرج طهماسب مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ص دریافت کنند.

ایرج طهماسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

ایرج طهماسب در زمینه ص، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب ایرج طهماسب کجاست؟

مطب ایرج طهماسب به عنوان یک پزشک ص در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس بلوار سید جمال واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب ایرج طهماسب، از طریق شماره تلفن مطب ایرج طهماسب که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت ایرج طهماسب چقدر است؟

هزینه ویزیت ایرج طهماسب، ص، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل ایرج طهماسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب ایرج طهماسب

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از ایرج طهماسب کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به ایرج طهماسب امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به ایرج طهماسب فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس