عکس امین ریحانی

امین ریحانی

نوبت دهی اینترنتی امین ریحانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از امین ریحانی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • کرج، سه راه گوهردشت، میثم 2، ساختمان پاستور، طبقه دوم
 • 0
 • 02634217326
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 73844
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی امین ریحانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد امین ریحانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، امین ریحانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای امین ریحانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی امین ریحانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از امین ریحانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از امین ریحانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با امین ریحانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب امین ریحانی به آدرس کرج، سه راه گوهردشت، میثم 2، ساختمان پاستور، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای امین ریحانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا امین ریحانی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه امین ریحانی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با امین ریحانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با امین ریحانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

امین ریحانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

امین ریحانی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب امین ریحانی کجاست؟

مطب امین ریحانی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، سه راه گوهردشت، میثم 2، ساختمان پاستور، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب امین ریحانی، از طریق شماره تلفن مطب امین ریحانی که 0 - 02634217326 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت امین ریحانی چقدر است؟

هزینه ویزیت امین ریحانی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل امین ریحانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب امین ریحانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از امین ریحانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به امین ریحانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به امین ریحانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس