X
عکس امیر شاکرمی

امیر شاکرمی

نوبت دهی اینترنتی امیر شاکرمی متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان در شهر خرم آباد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از امیر شاکرمی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • خرم آباد، شهدای شرقی، کوچه بیرانوند، ساختمان الماس
 • 0
 • 06633319034
 • متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان
 • نظام پزشکی: 91747
 • خرم آباد

نوبت دهی اینترنتی امیر شاکرمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد امیر شاکرمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، امیر شاکرمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد امیر شاکرمی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی امیر شاکرمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از امیر شاکرمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از امیر شاکرمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با امیر شاکرمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب امیر شاکرمی به آدرس خرم آباد، شهدای شرقی، کوچه بیرانوند، ساختمان الماس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای امیر شاکرمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا امیر شاکرمی تنها بیماران خرم آباد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه امیر شاکرمی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان، در شهر خرم آباد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در خرم آباد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با امیر شاکرمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با امیر شاکرمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق و فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان دریافت کنند.

امیر شاکرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

امیر شاکرمی در زمینه متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان، در شهر خرم آباد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب امیر شاکرمی کجاست؟

مطب امیر شاکرمی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان در شهر خرم آباد فعالیت میکند، خرم آباد، شهدای شرقی، کوچه بیرانوند، ساختمان الماس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب امیر شاکرمی، از طریق شماره تلفن مطب امیر شاکرمی که 0 - 06633319034 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت امیر شاکرمی چقدر است؟

هزینه ویزیت امیر شاکرمی، متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان، در شهر خرم آباد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل امیر شاکرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب امیر شاکرمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از امیر شاکرمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به امیر شاکرمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به امیر شاکرمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس