عکس اردشیر اعتمادی

اردشیر اعتمادی

نوبت دهی اینترنتی اردشیر اعتمادی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر ارومیه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از اردشیر اعتمادی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی اردشیر اعتمادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد اردشیر اعتمادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، اردشیر اعتمادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای اردشیر اعتمادی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی اردشیر اعتمادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از اردشیر اعتمادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از اردشیر اعتمادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با اردشیر اعتمادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب اردشیر اعتمادی به آدرس ارومیه، کوی خان باباخان، ساختمان رویان طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای اردشیر اعتمادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا اردشیر اعتمادی تنها بیماران ارومیه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه اردشیر اعتمادی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر ارومیه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارومیه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با اردشیر اعتمادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با اردشیر اعتمادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های طب فیزیکی و توانبخشی دریافت کنند.

اردشیر اعتمادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

اردشیر اعتمادی در زمینه متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر ارومیه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب اردشیر اعتمادی کجاست؟

مطب اردشیر اعتمادی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر ارومیه فعالیت میکند، ارومیه، کوی خان باباخان، ساختمان رویان طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب اردشیر اعتمادی، از طریق شماره تلفن مطب اردشیر اعتمادی که 0 - 04432253974 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت اردشیر اعتمادی چقدر است؟

هزینه ویزیت اردشیر اعتمادی، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل اردشیر اعتمادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب اردشیر اعتمادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از اردشیر اعتمادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به اردشیر اعتمادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به اردشیر اعتمادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس