عکس آمنه جمشیدی

آمنه جمشیدی

نوبت دهی اینترنتی آمنه جمشیدی کارشناس مامایی در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از آمنه جمشیدی نوبت بگیرید.

  • مامایی
  • ساختمان پزشکان سینا
  • کارشناس مامایی
  • نظام پزشکی: م-31104
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی آمنه جمشیدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد آمنه جمشیدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، آمنه جمشیدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای آمنه جمشیدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی آمنه جمشیدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از آمنه جمشیدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از آمنه جمشیدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با آمنه جمشیدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب آمنه جمشیدی به آدرس ساختمان پزشکان سینا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای آمنه جمشیدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا آمنه جمشیدی تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه آمنه جمشیدی به عنوان یک پزشک کارشناس مامایی، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با آمنه جمشیدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با آمنه جمشیدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کارشناس مامایی دریافت کنند.

آمنه جمشیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

آمنه جمشیدی در زمینه کارشناس مامایی، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب آمنه جمشیدی کجاست؟

مطب آمنه جمشیدی به عنوان یک پزشک کارشناس مامایی در شهر میناب فعالیت میکند، ساختمان پزشکان سینا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب آمنه جمشیدی، از طریق شماره تلفن مطب آمنه جمشیدی که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت آمنه جمشیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت آمنه جمشیدی، کارشناس مامایی، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل آمنه جمشیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب آمنه جمشیدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از آمنه جمشیدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به آمنه جمشیدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به آمنه جمشیدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس