X
عکس آزمایشگاه گیاوان

آزمایشگاه گیاوان

نوبت دهی اینترنتی آزمایشگاه گیاوان آزمایشگاه در شهر سیریک و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از آزمایشگاه گیاوان نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی آزمایشگاه گیاوان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد آزمایشگاه گیاوان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، آزمایشگاه گیاوان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای آزمایشگاه گیاوان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی آزمایشگاه گیاوان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از آزمایشگاه گیاوان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از آزمایشگاه گیاوان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با آزمایشگاه گیاوان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب آزمایشگاه گیاوان به آدرس روبروی بانک کشاورزی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای آزمایشگاه گیاوان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا آزمایشگاه گیاوان تنها بیماران سیریک را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه آزمایشگاه گیاوان به عنوان یک پزشک آزمایشگاه، در شهر سیریک مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سیریک و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با آزمایشگاه گیاوان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با آزمایشگاه گیاوان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های آزمایشگاه دریافت کنند.

آزمایشگاه گیاوان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

آزمایشگاه گیاوان در زمینه آزمایشگاه، در شهر سیریک فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب آزمایشگاه گیاوان کجاست؟

مطب آزمایشگاه گیاوان به عنوان یک پزشک آزمایشگاه در شهر سیریک فعالیت میکند، روبروی بانک کشاورزی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب آزمایشگاه گیاوان، از طریق شماره تلفن مطب آزمایشگاه گیاوان که 07642375348 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت آزمایشگاه گیاوان چقدر است؟

هزینه ویزیت آزمایشگاه گیاوان، آزمایشگاه، در شهر سیریک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل آزمایشگاه گیاوان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب آزمایشگاه گیاوان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از آزمایشگاه گیاوان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به آزمایشگاه گیاوان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به آزمایشگاه گیاوان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس