عکس معصومه زاهدی

معصومه زاهدی

نوبت دهی اینترنتی معصومه زاهدی کارشناسی علوم تغذیه در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از معصومه زاهدی نوبت بگیرید.

  • مامایی
  • سه راه بیمارستان ـ ساختمان بزشکان سینا_مطب تغذیه و رژیم درمانی معصومه زاهدی
  • 09362115710
  • کارشناسی علوم تغذیه
  • نظام پزشکی: ت-6393
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی معصومه زاهدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد معصومه زاهدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 47% مراجعین، معصومه زاهدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 93% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای معصومه زاهدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی معصومه زاهدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از معصومه زاهدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از معصومه زاهدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با معصومه زاهدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب معصومه زاهدی به آدرس سه راه بیمارستان ـ ساختمان بزشکان سینا_مطب تغذیه و رژیم درمانی معصومه زاهدی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای معصومه زاهدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا معصومه زاهدی تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه معصومه زاهدی به عنوان یک پزشک کارشناسی علوم تغذیه، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با معصومه زاهدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با معصومه زاهدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کارشناسی علوم تغذیه دریافت کنند.

معصومه زاهدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

معصومه زاهدی در زمینه کارشناسی علوم تغذیه، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب معصومه زاهدی کجاست؟

مطب معصومه زاهدی به عنوان یک پزشک کارشناسی علوم تغذیه در شهر میناب فعالیت میکند، سه راه بیمارستان ـ ساختمان بزشکان سینا_مطب تغذیه و رژیم درمانی معصومه زاهدی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب معصومه زاهدی، از طریق شماره تلفن مطب معصومه زاهدی که 09362115710 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت معصومه زاهدی چقدر است؟

هزینه ویزیت معصومه زاهدی، کارشناسی علوم تغذیه، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل معصومه زاهدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب معصومه زاهدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از معصومه زاهدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به معصومه زاهدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به معصومه زاهدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس