X
عکس محمدرضا نقدی پور

محمدرضا نقدی پور

نوبت دهی اینترنتی محمدرضا نقدی پور پزشک عمومی در شهر بجنورد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از محمدرضا نقدی پور نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • بجنورد، بین میدان مادر و فردوسی، نبش امام خمینی34، طبقه فوقانی داروخانه دکتر عزیزی
 • 0
 • 05832236829
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 60897
 • بجنورد

نوبت دهی اینترنتی محمدرضا نقدی پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد محمدرضا نقدی پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، محمدرضا نقدی پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد محمدرضا نقدی پور در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی محمدرضا نقدی پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از محمدرضا نقدی پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از محمدرضا نقدی پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با محمدرضا نقدی پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب محمدرضا نقدی پور به آدرس بجنورد، بین میدان مادر و فردوسی، نبش امام خمینی34، طبقه فوقانی داروخانه دکتر عزیزی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای محمدرضا نقدی پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا محمدرضا نقدی پور تنها بیماران بجنورد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه محمدرضا نقدی پور به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر بجنورد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بجنورد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با محمدرضا نقدی پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با محمدرضا نقدی پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

محمدرضا نقدی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

محمدرضا نقدی پور در زمینه پزشک عمومی، در شهر بجنورد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب محمدرضا نقدی پور کجاست؟

مطب محمدرضا نقدی پور به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر بجنورد فعالیت میکند، بجنورد، بین میدان مادر و فردوسی، نبش امام خمینی34، طبقه فوقانی داروخانه دکتر عزیزی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب محمدرضا نقدی پور، از طریق شماره تلفن مطب محمدرضا نقدی پور که 0 - 05832236829 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت محمدرضا نقدی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت محمدرضا نقدی پور، پزشک عمومی، در شهر بجنورد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل محمدرضا نقدی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب محمدرضا نقدی پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از محمدرضا نقدی پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به محمدرضا نقدی پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به محمدرضا نقدی پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.