عکس مجید بازرگان لاری

مجید بازرگان لاری

نوبت دهی اینترنتی مجید بازرگان لاری پزشک عمومی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از مجید بازرگان لاری نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • شیراز، بلواررحمت، خیابان پانصد دستگاه ارتش، خیابان شهید فکوری، نبش کوچه میلاد 1
 • 0
 • 07138244792
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 60463
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی مجید بازرگان لاری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد مجید بازرگان لاری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، مجید بازرگان لاری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای مجید بازرگان لاری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی مجید بازرگان لاری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از مجید بازرگان لاری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از مجید بازرگان لاری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با مجید بازرگان لاری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب مجید بازرگان لاری به آدرس شیراز، بلواررحمت، خیابان پانصد دستگاه ارتش، خیابان شهید فکوری، نبش کوچه میلاد 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای مجید بازرگان لاری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا مجید بازرگان لاری تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه مجید بازرگان لاری به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با مجید بازرگان لاری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با مجید بازرگان لاری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

مجید بازرگان لاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

مجید بازرگان لاری در زمینه پزشک عمومی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب مجید بازرگان لاری کجاست؟

مطب مجید بازرگان لاری به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، بلواررحمت، خیابان پانصد دستگاه ارتش، خیابان شهید فکوری، نبش کوچه میلاد 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب مجید بازرگان لاری، از طریق شماره تلفن مطب مجید بازرگان لاری که 0 - 07138244792 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت مجید بازرگان لاری چقدر است؟

هزینه ویزیت مجید بازرگان لاری، پزشک عمومی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل مجید بازرگان لاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب مجید بازرگان لاری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از مجید بازرگان لاری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به مجید بازرگان لاری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به مجید بازرگان لاری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.