X
عکس فاطمه عظیمی

فاطمه عظیمی

نوبت دهی اینترنتی فاطمه عظیمی پزشک عمومی در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از فاطمه عظیمی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تهران، شهرک اکباتان، فاز دوم، بلوک هفت، روبروی داروخانه دکتر صفاپور پور
 • 0
 • 02144667166
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 28109
 • 0

نوبت دهی اینترنتی فاطمه عظیمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد فاطمه عظیمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، فاطمه عظیمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد فاطمه عظیمی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی فاطمه عظیمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از فاطمه عظیمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از فاطمه عظیمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با فاطمه عظیمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب فاطمه عظیمی به آدرس تهران، شهرک اکباتان، فاز دوم، بلوک هفت، روبروی داروخانه دکتر صفاپور پور، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای فاطمه عظیمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا فاطمه عظیمی تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه فاطمه عظیمی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با فاطمه عظیمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با فاطمه عظیمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

فاطمه عظیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

فاطمه عظیمی در زمینه پزشک عمومی، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب فاطمه عظیمی کجاست؟

مطب فاطمه عظیمی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر 0 فعالیت میکند، تهران، شهرک اکباتان، فاز دوم، بلوک هفت، روبروی داروخانه دکتر صفاپور پور واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب فاطمه عظیمی، از طریق شماره تلفن مطب فاطمه عظیمی که 0 - 02144667166 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت فاطمه عظیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت فاطمه عظیمی، پزشک عمومی، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل فاطمه عظیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب فاطمه عظیمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از فاطمه عظیمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به فاطمه عظیمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به فاطمه عظیمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.