X
عکس شعله علی زاده بنابی

شعله علی زاده بنابی

نوبت دهی اینترنتی شعله علی زاده بنابی پزشک عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از شعله علی زاده بنابی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تهران، خیابان پیروزی، بین خیابان سوم و چهارم نیروی هوایی، پلاک 125، طبقه سوم، واحد شش
 • 0
 • 02133151353
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 61398
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی شعله علی زاده بنابی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد شعله علی زاده بنابی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، شعله علی زاده بنابی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای شعله علی زاده بنابی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی شعله علی زاده بنابی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از شعله علی زاده بنابی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از شعله علی زاده بنابی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با شعله علی زاده بنابی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب شعله علی زاده بنابی به آدرس تهران، خیابان پیروزی، بین خیابان سوم و چهارم نیروی هوایی، پلاک 125، طبقه سوم، واحد شش، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای شعله علی زاده بنابی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا شعله علی زاده بنابی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه شعله علی زاده بنابی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با شعله علی زاده بنابی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با شعله علی زاده بنابی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

شعله علی زاده بنابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

شعله علی زاده بنابی در زمینه پزشک عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب شعله علی زاده بنابی کجاست؟

مطب شعله علی زاده بنابی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان پیروزی، بین خیابان سوم و چهارم نیروی هوایی، پلاک 125، طبقه سوم، واحد شش واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب شعله علی زاده بنابی، از طریق شماره تلفن مطب شعله علی زاده بنابی که 0 - 02133151353 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت شعله علی زاده بنابی چقدر است؟

هزینه ویزیت شعله علی زاده بنابی، پزشک عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل شعله علی زاده بنابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب شعله علی زاده بنابی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از شعله علی زاده بنابی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به شعله علی زاده بنابی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به شعله علی زاده بنابی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.