عکس سید حبیب شفیعی اسکویی

سید حبیب شفیعی اسکویی

نوبت دهی اینترنتی سید حبیب شفیعی اسکویی پزشک عمومی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از سید حبیب شفیعی اسکویی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تبریز، شهرک امام، پشت کوی پلیس، روبه روی پارک فرهنگیان، زیرزمین لوازم خانگی رنجبر
 • 0
 • 04134497275
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 61258
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی سید حبیب شفیعی اسکویی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد سید حبیب شفیعی اسکویی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، سید حبیب شفیعی اسکویی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای سید حبیب شفیعی اسکویی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی سید حبیب شفیعی اسکویی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از سید حبیب شفیعی اسکویی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از سید حبیب شفیعی اسکویی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با سید حبیب شفیعی اسکویی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب سید حبیب شفیعی اسکویی به آدرس تبریز، شهرک امام، پشت کوی پلیس، روبه روی پارک فرهنگیان، زیرزمین لوازم خانگی رنجبر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای سید حبیب شفیعی اسکویی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا سید حبیب شفیعی اسکویی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه سید حبیب شفیعی اسکویی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با سید حبیب شفیعی اسکویی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با سید حبیب شفیعی اسکویی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

سید حبیب شفیعی اسکویی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

سید حبیب شفیعی اسکویی در زمینه پزشک عمومی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب سید حبیب شفیعی اسکویی کجاست؟

مطب سید حبیب شفیعی اسکویی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، شهرک امام، پشت کوی پلیس، روبه روی پارک فرهنگیان، زیرزمین لوازم خانگی رنجبر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب سید حبیب شفیعی اسکویی، از طریق شماره تلفن مطب سید حبیب شفیعی اسکویی که 0 - 04134497275 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت سید حبیب شفیعی اسکویی چقدر است؟

هزینه ویزیت سید حبیب شفیعی اسکویی، پزشک عمومی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل سید حبیب شفیعی اسکویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب سید حبیب شفیعی اسکویی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از سید حبیب شفیعی اسکویی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به سید حبیب شفیعی اسکویی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به سید حبیب شفیعی اسکویی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.